Nowy początek

Autor Wątek: Nowy początek  (Przeczytany 629 razy)

Kobierski

• Gość
Nowy początek
« dnia: 09 Czerwiec 2020, 09:47:56 »
Od 06.06 ruszyliśmy z obiektem, jak pewnie większość polskich basenów. Po kilku dniach pracy w nowych warunkach, widzę że liczba klientów nawet nie zbliża się do tej którą możemy przyjąć. Trudno dzisiaj zakładać jak będzie wyglądał zbliżający się sezon letni, ale jestem pełen obaw.
Jeśli możecie państwo, to napiszcie jak jest w waszych obiektach, czy jednak przychodzą tłumnie klienci? czy jest jak u mnie, tak na poziomie średnim :). Na pewno wiele będzie zależało od wielkości obiektu jak i jego geograficznego położenia, ale chętnie się dowiem jak jest gdzie indziej. 

Jacek

• Gość
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwiec 2020, 08:28:46 »
W naszym Parku Wodnym uruchomiliśmy część zabiegową z saunami i siłownię. Baseny rekreacyjne i nieckę sportową jeszcze remontujemy. Niestety, ani siłownia, ani sauny nie "pękają w szwach" :) 15.06 uruchamiamy baseny rekreacyjne i zobaczymy jak będzie....
Sam się zastanawiam czy wznowić działalność szkółek pływania i zajęć dla seniorów, bo nie wiem czy przez te ograniczenia wszyscy się pomieszczą, ale może nie będzie zainteresowania .

Ania

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwiec 2020, 16:59:58 »
My mamy nieco inną sytuację, ponieważ to baseny w hotelu, ale także dopiero ruszamy. Do tej pory zainteresowanie gości było minimalne, dopiero gdy ogłosiliśmy, że otwieramy część spa, ludzie zaczynają rezerwować pobyt. Pozdrawiam.

aquapark

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Czerwiec 2020, 09:29:58 »
Szału nie ma - klientów jak na lekarstwo. Od otwarcia mamy po średnio po 200 osób dziennie, gdzie normalnie robiliśmy po 1000. Z tego co wiem, w innych obiektach jest podobna frekwencja - nie przekraczają 20-30 proc.

Piotr

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwiec 2020, 10:00:18 »
U nas to samo.... do 30% normalnej ilości klientów. Ratownicy się nudzą, a przed nimi mam nadzieję dobry sezon i żeby nie było za dużego rozluźnienia chyba im zacznę robić jakieś dodatkowe szkolenia, bo miejsca na basenach jest dużo ...

Tomek

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Czerwiec 2020, 16:20:05 »
Z ratownikami to dobry pomysł - też będziemy organizować im efektywnie czas - teraz jest dobra okazja, bo i tak nie mają co robić.

Radek

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Czerwiec 2020, 14:59:53 »
w kwestii ilości klientów to niewielka zmiana - nadal mamy do 35%. z tego co wiem, to tak jest w całej Polsce. zobaczymy jak to będzie teraz gdy zaczęły się wakacje.