Pomiar czsu

Autor Wątek: Pomiar czsu  (Przeczytany 19969 razy)

Ewelina

• Gość
Pomiar czsu
« dnia: 29 Styczeń 2015, 10:06:30 »
Powiedzcie kochani czy zamontowany na zjeżdżalni pomiar czasu zjazdu naprawdę cieszy się takim zainteresowaniem? Słyszałam, że coraz więcej ludzi ściga się na zjeżdżalniach i prowadzą statystyki. Dowiedziałam się, że koszt takiego urządzenia to około 10.000 zł, więc szukam potwierdzenia czy to dobra inwestycja.
Pozdrawiam

Tomasz

• Gość
Odp: Pomiar czsu
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2015, 07:11:20 »
To super zabawa i na moim basenie zawody w zjazdach odbywają się bardzo często z inicjatywy samych klientów. Oczywiście wszystko zależy od ilości odwiedzających pływalnie. Jeśli jest to mała pływalnia i odwiedza ją mało ludzi, to zamontowanie każdej nowej atrakcji będzie zwracało się długo, ale jeśli odwiedza cie spora grupa młodych ludzi to na pewno będą ścigać się na zjeżdżalniach i przyprowadzą nowych klientów. Z tego co wiem dobre urządzenia montuje "MAZUR" i "POLGLASS".

Diana

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2015, 09:41:25 »
Gwarancją zwiększonego zainteresowania takim systemem jest dobra promocja. Na początek może warto urządzić małe zawody reklamując je wcześniej na Facebooku i w lokalnych mediach (obiekty publiczne raczej nie mają problemu z mediami, bo te chętnie informują mieszkańców o wydarzeniach w mieście). Można też informować o zawodach w szkołach średnich i na uczelniach. Dobrym sposobem na zwiększenie frekwencji przy zjeżdżalniach jest namawianie do regularnych treningów przed zawodami i tak od jednej do kolejnej imprezy możemy mieć całkiem niezłą ekipę, która będzie przychodziła ćwiczyć, przyciągając na basen coraz więcej zainteresowanych taką atrakcją  :)
A może za jakiś uda się urządzić zawody krajowe? Co Wy na to?

baspol

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Luty 2015, 08:20:29 »
Również polecamy firmę Mazur w kwestii pomiaru czasu. Wielokrotnie z nimi współpracowaliśmy.

ancin

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Czerwiec 2015, 12:38:51 »
Podpowiedzcie, jak nazywa się strona firmy Mazur, bo w Google coś nie mogę znaleźć :(

s.

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Czerwiec 2015, 08:52:43 »
Dla Ancin: www.firmamazur.pl . Pozdrawiam