Zgoda na dźwigi przed basenem

Autor Wątek: Zgoda na dźwigi przed basenem  (Przeczytany 10927 razy)

Patrycja86

  • Gość
Zgoda na dźwigi przed basenem
« dnia: 26 Listopad 2018, 09:44:42 »
Witam wszystkich. Mam pytanie dotyczące zgody na budowę elementu przy basenie, który stoi na terenie miasta, ale do niego nie należy. Są na nim konieczne są dźwigi dla niepełnosprawnych, które pomogą w transporcie osób zmierzających na rehabilitację wodną. Moje pytanie brzmi - czy muszę uzyskiwać zgodę miasta? Jeśli tak, czy jest problem z załatwieniem tego? Pozdrawiam.

Radek

  • Gość
Odp: Zgoda na dźwigi przed basenem
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2018, 10:04:51 »
Z tego co mi wiadomo z wnioskiem o jakiekolwiek pozwolenie musi wystąpić właściciel gruntu. Nie wiem jaki jest stan obecny i co oznacza zwrot : basen stoi na terenie miasta ale do niego nie należy, co to oznacza ? Czy działka jest dzierżawiona? czy jest jakaś inna umowa, jeśli tak to należy postępować zgodnie z zapisami umowy z właścicielem gruntu i może wtedy wystarczy zgoda właściciela która będzie załączona do wniosku.
Pozdrawiam

MoneyveoRNB

  • Gość
-
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudzień 2020, 11:56:39 »
kupiłem po taniości lampy dzienne po lift, pytanie czy  da się je podłączyć do modelu przed lift? Czy ktoś to już sprawdzał? wiem,że są większe i się zastawiam czy jest sens rozglądania sie za jakimś zderzakiem po lift
pozdrawiam: