Ostatnie wiadomości

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni / Odp: Szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez human dnia 02 Czerwiec 2021, 12:22:31 »
Szkolenia dla obsługi działu utrzymania czystości są teraz jak najbardziej potrzebne - po tak długim przestoju związanym z lockdownem pracownicy wymagają gruntownych szkoleń, aby móc profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki.
2
FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni / Odp: Szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Basenprof dnia 19 Wrzesień 2019, 12:29:17 »
Dzień dobry, podajemy dane kontaktowe - tam uzyska Pani wszelkie informacje nt. interesujących Panią szkoleń: tel. 604 557 481; e-mail: szkolenia@basenprof.pl i wsparcieobiektow@basenprof.pl. Zapraszamy :-)
3
FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni / Odp: Szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Basenprof dnia 12 Marzec 2019, 11:53:39 »
Gdzie możemy zamówić dofinansowane szkolenie dla obsługi Gościa hotelowego? Kto je wykonuje?

Pani Lidio,
nasz portal przy udziale Polskiej Grupy Szkoleniowej Humanika realizuje kompleksowe programy szkoleniowe dla hoteli Spa - dużą popularnością cieszy się "Obsługa wymagającego Gościa hotelowego", ale na podstawie diagnozy potrzeb Pani hotelu możemy opracować dedykowany program specjalnie dla Państwa pracowników. Nasza kadra trenerska to praktycy z dużym doświadczeniem. Wspieramy Państwa także w całym procesie wnioskowania o dofinansowanie UE. Prosimy o kontakt: szkolenia@basenprof.pl, lub tel. 604 557 481. Pozdrawiamy serdecznie
4
FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni / Odp: Szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Basenprof dnia 11 Luty 2019, 15:02:10 »
Jestem zainteresowana dofinansowanym szkoleniem dla obsługi recepcji, a także chciałabym się dowiedzieć co to są "plany higieny" - czy to także jest szkolenie i czy również może być dofinansowane? Czy hotel może takie dofinansowanie otrzymać?

Pani Moniko,
oczywiście hotel jak najbardziej może skorzystać z dofinansowanej usługi. Plany higieny zawierają szkolenie personelu sprzątającego w strefach Spa oraz ustalenie i opracowanie procedur i zaleceń w celu zgodności z przepisami i wymogami, uzyskiwania jak najlepszej czystości i dezynfekcji w obiekcie (i tym samym zapewnienie większego komfortu i bezpieczeństwa klientów, oraz budowanie pozytywnego i przyjaznego gościom/rodzinom wizerunku obiektu), zwiększenia efektywności pracy personelu sprzątającego i optymalizacji kosztów związanych z niemałymi przecież wydatkami związanymi z prawidłowym utrzymaniem czystości w strefach Spa.
Na każdym etapie począwszy od dobrania odpowiedniego dla Państwa szkolenia, czy usługi doradczej, poprzez etap aplikowania o środki UE i skończywszy na wykonaniu usługi otrzymują Państwo od nas kompleksowe wsparcie. Zapraszamy do kontaktu: tel. 604 557 481 w celu omówienia szczegółów.
Pozdrawiamy serdecznie
5
FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni / Odp: Szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Basenprof dnia 30 Styczeń 2019, 10:47:54 »
Dzień dobry,
usługi dofinansowanych szkoleń świadczy nasz portal, są to szkolenia zarówno technologiczne (szkolenia z technologii basenowych, uzdatniania wody, plany higieny itp.), szkolenia dla kadry zarządzającej oraz pracowników działów obsługi klienta, marketingu, obsługi sprzątającej, a także szeroko pojęte doradztwo w zakresie branży basenowej/spa/ (także analizy bezpieczeństwa i zagrożeń w strefach basenowych wraz z opinią i opracowaniem procedur). Dofinansowanie można uzyskać nawet do 80% kosztów całej usługi, jednak są kryteria, które obiekt musi spełniać. Proszę o maila na adres szkolenia@basenprof.pl, lub kontakt pod nr tel. 604 557 481 - przedstawimy informacje szczegółowe nt. oferty, sprawdzimy czy Pani obiekt może skorzystać z dofinansowania, pomożemy dobrać odpowiednią usługę. Otrzyma Pani także od nas wsparcie w całym procesie wnioskowania o dotację.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu.
6
FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni / Odp: Szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Basenprof dnia 12 Październik 2017, 11:45:58 »
Pani Aneto,
w kwestii szkolenia dla ekip sprzątających, jeśli używają Państwo środków konkretnej firmy, to przeważnie ta firma robi przeszkolenie pracowników. Jeśli miałaby Pani na myśli pełne kompleksowe szkolenie wraz z planem higieny to zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją a skierujemy Panią do odpowiedniego eksperta. Pozdrawiamy serdecznie
7
FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni / Szkolenie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aneta dnia 11 Październik 2017, 12:41:56 »
Chciałabym zlecić szkolenie dla obsługi sprzątającej obiek t - kto coś takiego robi i z kim najlepiej się kontaktować??
8
FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni / Odp: zabawki basenowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomasz dnia 04 Październik 2017, 09:18:35 »
Wspomniane przez kolegów firmy sprzedają dobrej jakości produkty i nie musisz się bać, że po roku będą do wymiany, lub ich estetyka wizualna się zmieni. Radziłbym unikać tzw. samorób, czyli produktów wytwarzanych przez niewyspecjalizowane firmy, bo rzeczywiście może być problem w eksploatacji, poza tym należy sprawdzać czy materiał ma odpowiednie atesty i dopuszczenie do użytkowania publicznego (wyraźnie to powinno być zaznaczone, bo te do użytku domowego nie spełniają norm i nie są dostosowane do tak dużej eksploatacji).
9
FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni / Odp: Wodny Plac Zabaw
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aquaglide dnia 25 Wrzesień 2017, 11:15:16 »
Certyfikowane wodne parki także nazywane wodnymi placami zabaw:

http://swimstone.pl/
Strony: [1] 2 3 ... 10