FORUM BASENPROF

Kategoria ogólna => FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni => Wątek zaczęty przez: Renata w 09 Czerwiec 2020, 10:06:50

Tytuł: Ruszyliśmy
Wiadomość wysłana przez: Renata w 09 Czerwiec 2020, 10:06:50
Dopiero co ruszyliśmy z basenami, a tu ciągłe zmiany w zaleceniach, zmiany w rozporządzeniach co drugi dzień. Jak byśmy mieli nie dość problemów z  dostosowaniem się do nowych warunków to jeszcze trzeba siedzieć po nocach i obserwować czy coś się nie zmieniło. Oczywiście nowe rozwiązania są dla zarządców lepsze, ale czy nie można było przygotować się solidniej a nie co drugi dzień zmieniać przepisy, najpierw dla saun a potem dla basenów. Przecież część specjalistów z branży basenowej proponowało swoją pomoc w przygotowaniu niezbędnych ograniczeń i wszelkich wytycznych, ale minister sportu wolała opierać się  na wiedzy pani Otylii. Pani Otylia jest wielkim sportowcem, ale śmiem wątpić w jej wiedzę na temat zarządzania dużym kompleksem basenowym. Zawodowi pływacy nawet nie poruszają się po basenie jak zwykły klient i obce jest im stanie w kolejkach, cała strefa płatności itp.
Dziękuję bardzo w tym miejscu Basenprofowi, za wsparcie i zamieszczanie na bieżąco wszystkich zmian, bo dzięki temu mogliśmy zaoszczędzić mnóstwo czasu i zająć się tym do czego zostaliśmy powołani :)
Tytuł: Odp: Ruszyliśmy
Wiadomość wysłana przez: Kierowniczka w 17 Czerwiec 2020, 10:10:06
To prawda co napisała Renata, ja też dziękuję za waszą pracę i współpracę :) Dla mnie jesteście swoistą skarbnicą wiedzy i myślę że szczególnie dla małych ośrodków wasza pomoc jest nieoceniona. Duże aquaparki mają najczęściej własne działy prawne, marketingowe, techniczne itp,  a takie małe obiekty jak mój, chociaż odpowiedzialność prawną mają dokładnie taką samą, to muszą jakoś dać sobie radę same.
Tytuł: Odp: Ruszyliśmy
Wiadomość wysłana przez: Basenprof w 17 Czerwiec 2020, 15:41:45
Dziękujemy Paniom za miłe słowa  :)
Oprócz odwiedzania naszego portalu, wielu z Państwa dzwoni do nas z różnymi pytaniami, czy potrzebą konsultacji, więc przy tej okazji chcielibyśmy podkreślić, że staramy się zawsze wspierać i służyć Wam pomocą. Jesteśmy dla Was, więc tym bardziej niezmiernie nam miło czytać tak miłe słowa, bo to oznacza, że jesteśmy potrzebni. Pozdrawiamy serdecznie  :)
Tytuł: Odp: Ruszyliśmy
Wiadomość wysłana przez: Andrzej w 23 Czerwiec 2020, 09:50:44
Ciekawy jestem jak teraz wygląda obłożenie w hotelach. Prowadzę hotel nad morzem (Łeba) i na razie dwa weekendy mieliśmy wypełnione, z rezerwacjami letnimi na razie jest zagadka - w poprzednich latach o tej porze nie było szans na wolny pokój, wszystko  mieliśmy zarezerwowane do połowy sierpnia, a teraz nie więcej jak 40%. I tak naprawdę ruszyło się dopiero, gdy mogliśmy otworzyć część basenową. A jak u Was?
Tytuł: Odp: Ruszyliśmy
Wiadomość wysłana przez: Anita w 25 Lipiec 2020, 11:35:08
No to mamy zniesienie limitu gości na basenach hotelowych. Zapraszamy wszystkich do podróżowania i wybierania hoteli z basenami  :)