FORUM BASENPROF

Kategoria ogólna => FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni => Wątek zaczęty przez: Stanek w 07 Listopad 2014, 11:50:52

Tytuł: System pomiaru czasu OMEGA
Wiadomość wysłana przez: Stanek w 07 Listopad 2014, 11:50:52
Zastanawiające że "systemy szwajcarskiej marki OMEGA, (...) jest oficjalnym partnerem FINA i USA SWIMMING", ale to COLORADO time systems przypada 80% rynku amerykańskiego (czym zresztą chwali się polski dystrybutor).
Tytuł: System pomiaru czasu OMEGA
Wiadomość wysłana przez: baseniarz w 11 Listopad 2014, 22:32:18
z tego co wiem, to Colorado dopiero zdobywa polski rynek a Omegę znamy od lat.
Tytuł: Odp: System pomiaru czasu OMEGA
Wiadomość wysłana przez: ciekawy w 07 Listopad 2014, 14:17:14
Trochę do REDAKCJI i nie tylko . Czytam wasz portal od kilku tygodni i powoli mam wrażenie że jest to portal w którym głównie artykuły piszą firmy które jednocześnie są waszym klientami. Jest to oczywiście w pewnym sensie "normalne" jednak miałem nadzieje że będzie to niezależny portal w którym będziemy mogli poznać opinie różnych "ekspertów" którzy nie są jednocześnie związani z produktem czy firmą oferującą dany produkt , powyższy artykuł jest najlepszym przykładem że każdy swoje chwali.Pragnę dodać że celem tego meila nie jest w żadnym przypadku "oczernianie" systemu firmy OMEGA jednak znam inne marki które sprawdzają się na obiektach w całej Europie i w Polsce również .
Tytuł: Odp: System pomiaru czasu OMEGA
Wiadomość wysłana przez: Basenprof w 07 Listopad 2014, 15:54:00
Bardzo nas cieszy, że dołączył Pan do grona naszych stałych Czytelników. Oczywiście każdy, kto jest specjalistą w branży może napisać artykuł o konkretnym produkcie i usłudze i zapraszamy wszystkich, którzy swoją wiedzą chcą się podzielić. W tej chwili mamy około 500 artykułów (nie licząc Aktualności, których jest co najmniej kilka razy więcej), z czego część jest autorstwa firm, część autorów niezależnych a jeszcze inne traktują o tematach związanych z wydarzeniami branżowymi itp. (np. tekstów o samych ESOK było wiele i każdy autorstwa innej firmy). Portal stara się przedstawiać Państwu nowości, ciekawe rozwiązania oraz przypominać o istniejących i sprawdzonych metodach. Jednak zawsze zostawiamy pole dla Czytelników, którzy mogą swobodnie wypowiadać swoje uwagi i opinie. Dlatego cieszy nas każdy komentarz Państwa, również nieco krytyczny, bo to oznacza, że nasze założenie, jakim jest miejsce do wymiany doświadczeń - rzeczywiście jest potrzebne. Dlatego bardzo dziękujemy za Pana wypowiedź i zapraszamy do regularnego odwiedzania serwisu. Pozdrawiamy serdecznie, portal Basenprof.
Tytuł: Odp: System pomiaru czasu OMEGA
Wiadomość wysłana przez: Skrupulatny w 12 Listopad 2014, 11:01:56
Stanek: No właśnie zastanawiające, że w kraju, w którym 80% instalacji to Colorado Federacja krajowa jednak zaufała i podpisała umowę partnerską z firmą szwajcarską... Jednym z powodów może być przewaga technologiczna i niezawodność? Wystarczy sięgnąć pamięcią do wpadek z Eindhoven, w Doha, w Budapeszcie czy ostatnio w Berlinie, gdzie właśnie "inne marki" próbowały sił w obsłudze najwyższej rangi zawodów - i tak jak ma być pewność sięga się po Omegę.