FORUM BASENPROF

Kategoria ogólna => FORUM - zobacz o czym rozmawiają inni => Wątek zaczęty przez: Ewelina w 29 Styczeń 2015, 10:06:30

Tytuł: Pomiar czsu
Wiadomość wysłana przez: Ewelina w 29 Styczeń 2015, 10:06:30
Powiedzcie kochani czy zamontowany na zjeżdżalni pomiar czasu zjazdu naprawdę cieszy się takim zainteresowaniem? Słyszałam, że coraz więcej ludzi ściga się na zjeżdżalniach i prowadzą statystyki. Dowiedziałam się, że koszt takiego urządzenia to około 10.000 zł, więc szukam potwierdzenia czy to dobra inwestycja.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Pomiar czsu
Wiadomość wysłana przez: Tomasz w 04 Luty 2015, 07:11:20
To super zabawa i na moim basenie zawody w zjazdach odbywają się bardzo często z inicjatywy samych klientów. Oczywiście wszystko zależy od ilości odwiedzających pływalnie. Jeśli jest to mała pływalnia i odwiedza ją mało ludzi, to zamontowanie każdej nowej atrakcji będzie zwracało się długo, ale jeśli odwiedza cie spora grupa młodych ludzi to na pewno będą ścigać się na zjeżdżalniach i przyprowadzą nowych klientów. Z tego co wiem dobre urządzenia montuje "MAZUR" i "POLGLASS".
Tytuł: Odp: Pomiar czsu
Wiadomość wysłana przez: Diana w 04 Luty 2015, 09:41:25
Gwarancją zwiększonego zainteresowania takim systemem jest dobra promocja. Na początek może warto urządzić małe zawody reklamując je wcześniej na Facebooku i w lokalnych mediach (obiekty publiczne raczej nie mają problemu z mediami, bo te chętnie informują mieszkańców o wydarzeniach w mieście). Można też informować o zawodach w szkołach średnich i na uczelniach. Dobrym sposobem na zwiększenie frekwencji przy zjeżdżalniach jest namawianie do regularnych treningów przed zawodami i tak od jednej do kolejnej imprezy możemy mieć całkiem niezłą ekipę, która będzie przychodziła ćwiczyć, przyciągając na basen coraz więcej zainteresowanych taką atrakcją  :)
A może za jakiś uda się urządzić zawody krajowe? Co Wy na to?
Tytuł: Odp: Pomiar czsu
Wiadomość wysłana przez: baspol w 20 Luty 2015, 08:20:29
Również polecamy firmę Mazur w kwestii pomiaru czasu. Wielokrotnie z nimi współpracowaliśmy.
Tytuł: Odp: Pomiar czsu
Wiadomość wysłana przez: ancin w 22 Czerwiec 2015, 12:38:51
Podpowiedzcie, jak nazywa się strona firmy Mazur, bo w Google coś nie mogę znaleźć :(
Tytuł: Odp: Pomiar czsu
Wiadomość wysłana przez: s. w 23 Czerwiec 2015, 08:52:43
Dla Ancin: www.firmamazur.pl . Pozdrawiam