Wyślij odpowiedź

Wyślij odpowiedź

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa:
Temat:
Ikona wiadomości:

Weryfikacja:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: Basenprof
« dnia: 19 Wrzesień 2019, 12:29:17 »

Dzień dobry, podajemy dane kontaktowe - tam uzyska Pani wszelkie informacje nt. interesujących Panią szkoleń: tel. 604 557 481; e-mail: szkolenia@basenprof.pl i wsparcieobiektow@basenprof.pl. Zapraszamy :-)
Wysłany przez: Kasia
« dnia: 17 Wrzesień 2019, 10:54:38 »

Czy i gdzie mogę otrzymać wykaz tematów szkoleń?
Wysłany przez: Basenprof
« dnia: 12 Marzec 2019, 11:53:39 »

Gdzie możemy zamówić dofinansowane szkolenie dla obsługi Gościa hotelowego? Kto je wykonuje?

Pani Lidio,
nasz portal przy udziale Polskiej Grupy Szkoleniowej Humanika realizuje kompleksowe programy szkoleniowe dla hoteli Spa - dużą popularnością cieszy się "Obsługa wymagającego Gościa hotelowego", ale na podstawie diagnozy potrzeb Pani hotelu możemy opracować dedykowany program specjalnie dla Państwa pracowników. Nasza kadra trenerska to praktycy z dużym doświadczeniem. Wspieramy Państwa także w całym procesie wnioskowania o dofinansowanie UE. Prosimy o kontakt: szkolenia@basenprof.pl, lub tel. 604 557 481. Pozdrawiamy serdecznie
Wysłany przez: Lidia
« dnia: 11 Marzec 2019, 11:28:27 »

Gdzie możemy zamówić dofinansowane szkolenie dla obsługi Gościa hotelowego? Kto je wykonuje?
Wysłany przez: Basenprof
« dnia: 11 Luty 2019, 15:02:10 »

Jestem zainteresowana dofinansowanym szkoleniem dla obsługi recepcji, a także chciałabym się dowiedzieć co to są "plany higieny" - czy to także jest szkolenie i czy również może być dofinansowane? Czy hotel może takie dofinansowanie otrzymać?

Pani Moniko,
oczywiście hotel jak najbardziej może skorzystać z dofinansowanej usługi. Plany higieny zawierają szkolenie personelu sprzątającego w strefach Spa oraz ustalenie i opracowanie procedur i zaleceń w celu zgodności z przepisami i wymogami, uzyskiwania jak najlepszej czystości i dezynfekcji w obiekcie (i tym samym zapewnienie większego komfortu i bezpieczeństwa klientów, oraz budowanie pozytywnego i przyjaznego gościom/rodzinom wizerunku obiektu), zwiększenia efektywności pracy personelu sprzątającego i optymalizacji kosztów związanych z niemałymi przecież wydatkami związanymi z prawidłowym utrzymaniem czystości w strefach Spa.
Na każdym etapie począwszy od dobrania odpowiedniego dla Państwa szkolenia, czy usługi doradczej, poprzez etap aplikowania o środki UE i skończywszy na wykonaniu usługi otrzymują Państwo od nas kompleksowe wsparcie. Zapraszamy do kontaktu: tel. 604 557 481 w celu omówienia szczegółów.
Pozdrawiamy serdecznie
Wysłany przez: Monika Fijałkowska
« dnia: 11 Luty 2019, 14:20:04 »

Jestem zainteresowana dofinansowanym szkoleniem dla obsługi recepcji, a także chciałabym się dowiedzieć co to są "plany higieny" - czy to także jest szkolenie i czy również może być dofinansowane? Czy hotel może takie dofinansowanie otrzymać?
Wysłany przez: Basenprof
« dnia: 30 Styczeń 2019, 10:47:54 »

Dzień dobry,
usługi dofinansowanych szkoleń świadczy nasz portal, są to szkolenia zarówno technologiczne (szkolenia z technologii basenowych, uzdatniania wody, plany higieny itp.), szkolenia dla kadry zarządzającej oraz pracowników działów obsługi klienta, marketingu, obsługi sprzątającej, a także szeroko pojęte doradztwo w zakresie branży basenowej/spa/ (także analizy bezpieczeństwa i zagrożeń w strefach basenowych wraz z opinią i opracowaniem procedur). Dofinansowanie można uzyskać nawet do 80% kosztów całej usługi, jednak są kryteria, które obiekt musi spełniać. Proszę o maila na adres szkolenia@basenprof.pl, lub kontakt pod nr tel. 604 557 481 - przedstawimy informacje szczegółowe nt. oferty, sprawdzimy czy Pani obiekt może skorzystać z dofinansowania, pomożemy dobrać odpowiednią usługę. Otrzyma Pani także od nas wsparcie w całym procesie wnioskowania o dotację.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu.
Wysłany przez: Anetta
« dnia: 03 Grudzień 2018, 08:16:57 »

Witam słyszałam że można skorzystać z dofinansowanych szkoleń dla obiektów. Czy znajdę gdzieś informacje na ten temat?
Wysłany przez: Basenprof
« dnia: 12 Październik 2017, 11:45:58 »

Pani Aneto,
w kwestii szkolenia dla ekip sprzątających, jeśli używają Państwo środków konkretnej firmy, to przeważnie ta firma robi przeszkolenie pracowników. Jeśli miałaby Pani na myśli pełne kompleksowe szkolenie wraz z planem higieny to zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją a skierujemy Panią do odpowiedniego eksperta. Pozdrawiamy serdecznie
Wysłany przez: Aneta
« dnia: 11 Październik 2017, 12:41:56 »

Chciałabym zlecić szkolenie dla obsługi sprzątającej obiek t - kto coś takiego robi i z kim najlepiej się kontaktować??