Wyślij odpowiedź

Wyślij odpowiedź

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa:
Temat:
Ikona wiadomości:

Weryfikacja:
:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: Patrycja86
« dnia: 26 Listopad 2018, 09:38:52 »

Nie ma problemu z dofinansowaniem jeśli się zorganizuje niezbędne dokumenty i wybierze sprawdzoną firmę montującą windy dla niepełnosprawnych. Ceny podnośnika Liftboy to około 25tyś, jasne, wydaje się sporo, ale można w fajnej cenie dostać używane :)
Wysłany przez: alicja90
« dnia: 09 Sierpień 2018, 13:17:02 »

formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśli chodzi o dofinansowania na windę, czy podnośnik dla niepełnosprawnych. cena zwykle przekracza możliwości finansowe gospodarstwa domowego i oni doskonale o tym wiedzą :)

Masz rację, moi znajomi kupili jakiś miesiąc temu podnośnik dla niepełnosprawnych. Cena była o wiele niższa właśnie dla tego, że firma pomogła znaleźć im źródła dofinansowania. Z tego, co kojarzę było to w ramach środków PFRON na likwidację barier architektonicznych. Wniosek składali w powiatowym centrum pomocy rodzinie, tam też można się dowiedzieć co i jak.
Wysłany przez: malwina
« dnia: 25 Maj 2018, 12:01:09 »

formalnościami zwykle się nie zajmują, ale na pewno udzielają koniecznych informacji, jeśli chodzi o dofinansowania na windę, czy podnośnik dla niepełnosprawnych. cena zwykle przekracza możliwości finansowe gospodarstwa domowego i oni doskonale o tym wiedzą :)
Wysłany przez: Robert
« dnia: 05 Maj 2017, 07:42:40 »

Masz rację, ale niestety nie znam firm które się na to decydują. A przecież to zwielokrotniło by sprzedaż ...
Wysłany przez: Marta
« dnia: 04 Maj 2017, 12:53:18 »

Idealnie by było, gdyby firmy zajmujące się sprzedażą urządzeń dla osób niepełnosprawnych pomagały w staraniach się o dotacje na sprzęt. Wtedy zwiększyłyby swoją sprzedaż a nam ułatwiłyby proces zakupu.
Wysłany przez: Mirko
« dnia: 28 Luty 2017, 14:04:56 »

Najlepiej jest zamontować platformę przyschodową. Możesz zgłosić się do http://www.platformy-przyschodowe.pl/  , bo oni zajmują się takimi rzeczami. Nie ma przy tym sporo formalność
Wysłany przez: MichałS
« dnia: 22 Wrzesień 2015, 12:25:36 »

Nawiązując do kwestii osób niepełnosprawnych, to polecam także tworzenie miejsc pracy dla takich osób i postarać się o dofinansowanie - warto, bo można naprawdę dobrze takie stanowiska wyposażyć.
Wysłany przez: danal
« dnia: 04 Wrzesień 2015, 12:30:38 »

Gość przyszedł i od razy poleca ;)
Wysłany przez: ferr
« dnia: 31 Sierpień 2015, 14:40:48 »

Jeżeli zależy Ci na najlepszych urządzeniach dla osób niepełnosprawnych w przystępnych cenach, to mogę polecić Ci ofertę firmy www.liftplus.pl. Na stronie sklepu znajdziesz dokładne parametry techniczne dostępnych wind, podnośników, schodołazów. Zapewniają darmowe pomiary u klientów na terenie całej Polski, bardzo szybko wykonują kosztorys.
Wysłany przez: djawo
« dnia: 16 Czerwiec 2015, 13:49:50 »

Dofinansowanie z PFRON dostępne jest tylko dla osób fizycznych. I tyle mogę pomóc.
...
No to ładne rzeczy.
Wysłany przez: Grzegorz
« dnia: 27 Maj 2015, 15:22:05 »

Dofinansowanie z PFRON dostępne jest tylko dla osób fizycznych. I tyle mogę pomóc.
Nie mniej jednak proszę zerknąć na naszą stronę. Wzbogaciliśmy ofertę o kolejne 4 nowe podnośniki, w tym jeden w pełni mobilny:
http://www.liftplus.pl/podnosniki-basenowe

W naszej ofercie posiadamy również windy przybasenowe.
Wysłany przez: Iwona
« dnia: 27 Luty 2015, 06:49:48 »

Bardzo dziękuję, zaraz sprawdzę
Pozdrawiam, Iwona
Wysłany przez: marcin22
« dnia: 26 Luty 2015, 10:53:26 »

Może sprawdź sobie takie urządzenia na stronie www.uzywane-schodolazy.pl. Mimo że mają używane produkty to całkowicie sprawne, na aktualnych badaniach technicznych. Także można zaoszczędzić, a jakościowo wcale nie odbiegają od nowych podnośników.
Wysłany przez: baspol
« dnia: 20 Luty 2015, 08:11:17 »

Ze swojej strony możemy polecić windę hm3200 producenta Rehami. Sporo ich montowaliśmy i zero problemów.
Wysłany przez: Jacek
« dnia: 19 Luty 2015, 13:22:53 »

Witam. Dofinansowanie oczywiście można uzyskać. Trzeba się udać do MOPS lub PCPR-u i pytać o likwidacje barier technicznych. Warunkiem uzyskania dofinansowania jest: oczywiście posiadanie basenu, orzeczenia o niepełnosprawności, zaświadczenia od lekarza, że taki podnośnik jest potrzebny. Dofonansowanie może wynieść nawet do 95% wartości ( ostatni rok to wartość do 80%, ale coś się zmieniło w tym roku).
Proszę zerknąć na naszą stronę www.liftplus.pl, mamy kilka podnośników basenowych. Służę pomocą!

Grzegorz, czy takie dofinansowanie dotyczy także basenów MOSiR-owskich i innych publicznych? Jak mamy podejść do kwestii konkretnych niepełnosprawnych, bo przecież ich nie znamy? A może odnaleźć takie osoby i argumentować, że są naszymi stałymi klientami i potrzebujemy takiego podnośnika dla nich? Czy macie z tym jakieś doświadczenia?